Kısmetse Olur’dan diskalifiye edilen Aybüke Çangal ve Tolga Kandemir çifti ayrıldı

YouTube kanalında yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü müsabakasında tanışan TikTok fenomeni 21 yaşındaki Aybüke Çangal ile 24 yaşındaki Tolga Kandemir, aşk yaşamaya başladı. Çekimlere katılmak istemedikleri için müsabakadan diskalifiye edilen çift, ilgilerine devam etti. Yaptıkları romantik paylaşımlarla dikkat çeken ikiliden makûs haber geldi.

İLİŞKİLERİ BİTTİ

Sık sık toplumsal medya üzerinden yayınlar yapan ve daima aşk pozlarını paylaşan çift yollarını ayırdı. Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ayrılık kararını duyuran Aybüke Çangal, “Bu açıklamayı hak ettiğinizi düşünüyorum. Bir müddettir olan beraberliğim karşılıklı hürmet çerçevesinde bitmiştir. Kendisine hayatta muvaffakiyetler diliyorum” tabirlerini kullandı. Aybüke daha sonra Tolga ile olan tüm fotoğrafları sildi. Fotoğrafları silmeyen Tolga Kandemir ise ayrılık kararıyla ilgili bir açıklama yapmadı.

KSIMETSE OLUR’DAN DİSKALİFİYE OLDULAR

Kısmetse Olur konutunda öteki yarışmacılarla sorun yaşayan Aybüke ve Tolga, çekimlere katılmak istemedikleri için yarıştan diskalifiye edildi. Hususla ilgili konuşan müsabakanın sunucusu Hikaye Serter, “Maalesef geçerli bir mazeret bildirmedikleri halde çekime katılmayacaklarını bildiren Tolga ve Aybüke yarış kuralları gereği müsabakadan diskalifiye edilmiştir” demişti.

“ARAMIZDAKİ AŞKA ORADA DEVAM ETMEK İSTEMEDİK”

Yarışmadan ayrıldıktan sonra canlı yayın açarak diskalifiye edilmeleriyle ilgili konuşmuştu. Kandemir mevzuyla ilgili “Aramızda büyük bir aşk vardı, bunu orada devam ettirmek istemedik, dışarıda daha hoş yaşayacağımızı düşündük ve bilerek çıktık” derken Aybüke Çangal da “Bu yüzde yüz içerideki yarışmacıların zorbalığıyla alakalı bir durum değil. Biz aslında onlarla baş edebiliyorduk, tekrar baş edebilirdik lakin benim sevgilimin orada gururu kırılıyordu. Biz yan yanayız ve bir ilgimiz var, benim adım orada diğeriyle geçiriliyordu, halbuki bu türlü bir şey yok, bu toplumsal medya algılarıyla olan bir şey” biçiminde konuşmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir